Drogie Mamy! Dziękujemy za wsparcie, wyrazy uznania i masę pozytywnych komentarzy. Zostajemy z naszym programem w Galerii Młociny aż do końca sierpnia. Nasza strefa będzie dla Was otwarta dłużej i częściej! Od 3 lipca Strefa Edukacyjna będzie czynna od wtorku do soboty w godzinach 11:00-19:00 oraz w niedziele


PLAN TYGODNIA

PONIEDZIAŁKI – oddajemy Strefę bielańskim seniorom. Tego dnia oni rządzą i korzystają z naszej infrastruktury. Możecie popatrzeć, czym się zajmują, ale nas tam nie będzie. W poniedziałki odpoczywamy 🙂
Jesteśmy dla Was w pozostałe dni tygodnia.
We wtorki zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe.
W środy gordonki oraz wieczorne inspirujące spotkania dla kobiet. W każdym tygodniu będziemy mieć innego gościa, który poprowadzi dla Mam warsztaty, spotkanie lub wykład. Będzie bardzo pozytywnie i twórczo. Bierzcie dzieciaki ze sobą, gdy będziecie słuchać, one będą grzecznie i pod naszym okiem, bawić się w kąciku dla maluszków.
Czwartki zaczynamy od zajęć umuzykalniających po angielsku, czyli Pomelody. Wieczorem przy współpracy z Planszomania.pl organizujemy rodzinne wieczory z planszówkami. Zabierajcie tatusiów, dziadków, nastolatków i spędzcie miło czas w świecie „gier bez prądu”. W programie turnieje i gry rekreacyjne w Scrabble, Ubongo, Nogi Stonogi, Mistakos i wiele innych.
Piątki to gordonki (grupa II) oraz sensoryka. Nie lubicie jak dzieci rozsypują w domu mąkę, bawią się wodą, piaskiem, ugotowanym ryżem, czy kruszą wafelki? To wpadajcie do nas – jest głośno, brudno, kolorowo i bardzo wesoło!
Soboty stały się już tradycją odwiedzin Galerii Młociny. Chcecie mieć przerwę w zakupach? A może macie ochotę zostawić dzieci pod opieką taty, a same udać się na szybki shopping? Świetny pomysł – zapraszamy do nas 🙂 W każdą sobotę będzie u nas rytmika zamiennie z zajęciami muzycznymi, warsztaty plastyczne oraz zajęcia taneczne. UWAGA! Zumba dla dzieci odbywa się na Dechach przy Strefie Jedzeniowej na poziomie +2!
Niedziela to najbardziej sportowy dzień – czekamy na Was na Dechach (poziom +2) od 12:00 do 17:00. Rozstawiamy boisko do siatkówki, bramki dla młodszych dzieci, stoliczki dla najmłodszych, zapraszamy profesjonalnego animatora i bawimy się! Od 12:00 do 14:00 zapraszamy na niesamowite doświadczenia z Laboratorium Eksperymentów, czyli Panią BUM i Panią CYK!

WAŻNE! Wszystkie zajęcia organizowane przez Fundację Jestem Mamą są BEZPŁATNE!

Niżej publikujemy aktualny plan na lipiec.
Wydrukujcie go, powieście na lodówce, udostępniajcie na FB!

W najbliższą środę (10.07) zapraszamy na inspirujące spotkania dla kobiet.

Tematy warsztatu 10.07:
Rozszerzanie diety niemowląt – praktyczne wskazówki dla rodziców
oraz 5 rad jak świadomie kupować przekąski i napoje dla dzieci
PROWADZI dietetyk kliniczny Agata Kurpias-Kuźnicka

Wykład jest BEZPŁATNY i trwa od 17:00 do 19:00.
Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie.
Można zabrać dzieci – czeka wyposażona w zabawki strefa dla maluszków.

Zapisujcie się w wydarzeniu na FB:
www.facebook.com/events/2240157076060940/

07/07/2019 | Bez kategorii
  • Newsletter

  • Zobacz także

  • Nasz Facebook

    [custom-facebook-feed]