Drogie Mamy,

Serdecznie dziękujemy Wam za niezapomniane chwile podczas I edycji „Mamy Wolne – wielkie święto kobiet”. To pierwsza odsłona akcji i z pewnością nie ostatnia 🙂 Chcemy, żeby w przyszłym roku włączyły się kolejne polskie miasta (Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław i inne), dlatego jeżeli mieszkacie poza Warszawą – dajcie nam koniecznie znać! Łączmy siły!

Edycja warszawska zakończyła się ogromnym sukcesem! Usłyszało o nas grubo ponad milion osób (ba! może nawet więcej dzięki wizytom w Pytaniu na Śniadanie w TVP2), 6 tysięcy wzięło udział w atrakcjach w dzień i wieczorem w Hulakula.

I edycja „Mamy Wolne – wielkie święto kobiet”, fot. lolajna

Poniżej przedstawiamy Wam klip z wydarzenia i serdecznie zapraszamy w 2020 !!!

Jeżeli macie jakieś sugestie, chciałybyście zaproponować miejsca, które mamy włączyć do akcji, a może… chciałybyście koordynować „Mamy Wolne” w Waszym mieście – to dawajcie nam znać. Czekamy na wszystkie Wasze maile: z sugestiami, uwagami, propozycjami i zgłoszeniami pod adresem:

kontakt@fundacjajestemmama.pl 🙂

I edycja „Mamy Wolne – wielkie święto kobiet”, Warszawa, 14 maja 2019 r.
 • Newsletter

 • Zobacz także

 • Nasz Facebook

  2 dni temu

  Fundacja Jestem MAMĄ

  Kto szykuje się już na wakacje ☀️😎 ⁉️ Ręka w górę 🙋🏼‍♀️ Ostatnio odwiedziła nas @Aga Oleszczuk - certyfikowany doradca chustowy, która opowiadała mamom jak motać chustę i na jakie wycieczki najlepiej zabrać nosidło. 🤱🏼 Oh! Ale dostałyśmy dużo 🆘wiedzy🆘 Głowa mała 🤯
  Jeżeli nie udało się Wam dotrzeć do naszej strefy to Aga jest dostępna w TULsie.pl sie przy Al. J. Waszyngtona 22. Możecie jechać 🚙🚌🚲zadawać jej miliony pytań ‼️ Serio, miliony 😁 Jest cierpliwa 👍🏻
  Także ten.. udanych wakacji z dziećmi!!!! 🏖🏕🏡🗺

  Pokażcie nam zdjecia Waszych chust i nosideł! Co bardziej wolicie?
  ... Zobacz więcejZobacz mniej

  Zobacz na facebooku