Miło jest nam poinformować, że Anna Chomiak, autorka książki „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” oraz twórczyni bloga nieidealnaanna.com została ambasadorką Fundacji Jestem Mamą. Ania na swoim blogu przekonuje, że nie „musisz być idealna, aby być szczęśliwa”. W swojej pierwszej książce, której premiera będzie miała miejsce pod koniec maja, opowiada o tym jaką drogę pokonała by być szczęśliwą i w pełni akceptować siebie. Swoją obecność w blogosferze zaznaczyła bardzo wyraźnie znalezieniem się dwukrotnie w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów Jasona Hunta. W zeszłym roku jej wpis o przemocy domowej powstały w ramach kampanii „Za zamkniętymi drzwiami” stał się facebookowym viralem i dotarł do 150 000 odbiorców.
„Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” to zbiór felietonów, w których Anna Chomiak dzieli się swoimi trudnymi doświadczeniami, jednocześnie dodając otuchy i energii do zawalczenia o własne życie. Blogerka opisała bagaż doświadczeń, z którymi mierzy się każdego dnia. „Nieidealnik” porusza zagadnienia związane z przemocą domową, syndromem DDA, zaburzeniami odżywiana, depresją, stanami lękowymi, życiem z Hashimoto, traumami, oraz drogą, którą pokonała Ania, by stać się szczęśliwą kobietą.
Ogromnie się cieszymy, że to właśnie Anna Chomiak została naszą Ambasadorką i w ramach naszej współpracy, wkrótce poprowadzi warsztaty dla kobiet z zakresu budowania pewności siebie i akceptacji. Nikt tak dobrze nie zna problemu samoakceptacji jak Ania, która przez ostatnie lata podjęła wiele wysiłków, by zmienić siebie i być szczęśliwą. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się u Nieidealnej Anny, serdecznie zapraszamy na jej bloga, Facebooka, oraz Instagrama.