Ania Wycisk (aka Ania Sool)
Mama dwóch synów: 3 letniego Mikołaja i rocznego Miłosza. Z wykształcenia specjalista PR, z zamiłowania fotograf.   Pomysłodawczyni ogólnopolskiej akcji społecznej „Jestem Mamą”. Raperka, autorka piosenki „Jestem Mamą”. Od zawsze ma głowę pełną pomysłów i nieskończone pokłady pozytywnej energii.
 
Odpowiedzialna za ogólną koncepcję rozwoju Fundacji.  
 
W Fundacji „Jestem Mamą” pełni funkcję Prezesa Zarządu.
+48 695 330 116
Agata Pęksa
Mama dwójki dzieci: 5 letniego Oskara i 3 letniej Klary. Z wykształcenia prawnik. Doskonałe umiejętności komunikacyjne zdobyła pracując w bankowości i ubezpieczeniach. Praca w Fundacji „Jestem Mama” jest dla niej ucieczką od korporacji. Jej marzeniem jest praca z ludźmi i dla ludzi, i temu chce poświęcić swoją karierę zawodową.  
 
Jest odpowiedzialna za kontakt ze sponsorami.

 

W Fundacji pełni funkcję Członka Zarządu.
+48 533 733 240
Karolina Jakobsche
Mama dwójki dzieci: 3,5 letniej Zuzi i rocznego Aleksandra. Z wykształcenia dziennikarka. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując 10 lat jako prezenterka i reporterka programów informacyjnych Telewizji Polskiej. Obecnie wydawca strony głównej Wirtualnej Polski. Wiecznie w biegu, kocha nowe wyzwania.  
 
Do jej zadań należą: PR i marketing, kontakty z mediami oraz produkcja telewizyjna.  
 
W Fundacji „Jestem Mamą” pełni funkcję Członka Zarządu
Emilia Bloch

Radca prawny, wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie pod nr OL-1826. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w administracji publicznej.  W ramach prowadzonej indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów publicznych. Głównym obszarem moich zainteresowań jest prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Doradzam również w zakresie prawa rodzinnego, w tym w szczególności reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych.

Cierpliwie i konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Praca prawnika jest misją, dzięki której można nieść pomoc innym.