Halo! Halo! Kto został w Warszawie i ma ochotę super spędzić czas ze swoim dzieckiem? Jeżeli szukacie inspiracji, fajnych zajęć, kącika dla maluchów oraz spotkania z innymi uśmiechniętymi mamami – to zapraszamy do Strefy Warsztatowej Fundacji Jestem Mamą na Bielanach w Warszawie.

Lipiec to czas odpoczynku. A wakacje z dziećmi bywają męczące 😉 Dlatego spieszymy Wam z pomocą i od wtorku do soboty zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w lokalu Fundacji Jestem Mamą w Galerii Młociny.

Sensoplastyka, piątki 17:00-19:00
Ma To Sens Pracownia Sensoryczna

Specjalnie dla Was, i na Waszą prośbę, zwiększamy liczbę porannych zajęć umuzykalniających. Były 2 grupy – od teraz jest 5! A to oznacza, że w każdym tygodniu z bezpłatnych zajęć korzysta około 100 mam. Brawo!
Jeżeli chcecie do nas dołączyć to wpisujcie się na nasz newsletter.

W każdą sobotę wysyłamy maila z harmonogramem, tematami spotkań, startujemy z rejestracją na zajęcia (na nadchodzący tydzień), informujemy o specjalnych zniżkach dla mam z naszej strefy.

Poniżej przedstawiamy grafik lipcowy.

18/07/2019 | Bez kategorii
  • Newsletter