Halo! Halo! Kto został w Warszawie i ma ochotę super spędzić czas ze swoim dzieckiem? Jeżeli szukacie inspiracji, fajnych zajęć, kącika dla maluchów oraz spotkania z innymi uśmiechniętymi mamami – to zapraszamy do Strefy Warsztatowej Fundacji Jestem Mamą na Bielanach w Warszawie.

Lipiec to czas odpoczynku. A wakacje z dziećmi bywają męczące 😉 Dlatego spieszymy Wam z pomocą i od wtorku do soboty zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w lokalu Fundacji Jestem Mamą w Galerii Młociny.

Sensoplastyka, piątki 17:00-19:00
Ma To Sens Pracownia Sensoryczna

Specjalnie dla Was, i na Waszą prośbę, zwiększamy liczbę porannych zajęć umuzykalniających. Były 2 grupy – od teraz jest 5! A to oznacza, że w każdym tygodniu z bezpłatnych zajęć korzysta około 100 mam. Brawo!
Jeżeli chcecie do nas dołączyć to wpisujcie się na nasz newsletter.

W każdą sobotę wysyłamy maila z harmonogramem, tematami spotkań, startujemy z rejestracją na zajęcia (na nadchodzący tydzień), informujemy o specjalnych zniżkach dla mam z naszej strefy.

Poniżej przedstawiamy grafik lipcowy.


18/07/2019 | Bez kategorii
 • Newsletter

 • Zobacz także

 • Nasz Facebook

  1 godzin temu

  Fundacja Jestem MAMĄ

  Zobaczcie, jak bawiliśmy się dzisiaj na Dechach w Galeria Młociny ‼️
  ⚽️ Graliśmy w Teqball, czyli nową dyscyplinę sportową na bazie piłki nożnej, z trenerami bielańskiego klubu Hutnik Warszawa. Dziękujemy Panowie! To było super doświadczenie !!⚽️
  🧪 Dziewczyny z Bum Cyk - Laboratorium Eksperymentów 👩‍🔬👩‍🔬 zabrały dzieci w kolejną niesamowitą podróż do świata nauki. Tym razem robiliśmy slime'y i przyciągaliśmy je na magnes! 🤓
  🤹‍♂️ Gościł u nas także Hubert, który w każdy tydzień zaskakuje nas nowymi pomysłami zabaw z dziećmi. Tym razem zrobiliśmy wojnę na wodne pistolety i tor przeszkód z nagrodami.
  OJ DZIAŁO SIĘ, DZIAŁO!
  Oglądajcie i wpadajcie do nas za tydzień.

  SOBOTA 12-17
  NIEDZIELA 12-17

  <3
  ... Zobacz więcejZobacz mniej

  Zobacz na facebooku