Już 14 maja 2019 (wtorek) Warszawa stanie się stolicą Mam

Od rana do wieczora we wszystkich dzielnicach bawimy się pod hasłem “Mamy WOLNE” !! To pierwsza inicjatywa w kraju.  Wychodzimy z domów na miasto i korzystamy z uroków życia. Na 24 godziny zapominamy o praniu, gotowaniu, sprzątaniu, pracy i innych obowiązkach. A co! Nam też należy się… dzień wolnego od wszystkiego! 😀

Co robimy?

W wydarzeniu „Mamy WOLNE 2019” bierze udział wiele instytucji i firm, działających w stolicy. I lista wciąż się wydłuża.

Darmowe lub tańsze bilety będą czekać na Was w kinach, teatrach, kręgielniach, trampolinach, gokartach, bilardzie itd.

Super promocje juz przygotowują salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, kliniki i wiele innych miejsc, które zadbają o Waszą urodę tego dnia.
Mały głód lub coś słodkiego? O to też zadbamy – w restauracjach, cukierniach i lodziarniach będą na Was czekać fantastyczne niespodzianki, pyszne desery, aromatyczne kawy – 14 maja wszystko idzie w cycki!
W Klubach i Klubikach dla rodziców z dziećmi odbywać się będą tego dnia, specjalne bezpłatne warsztaty: z brafitterkami, wizażystkami, stylistkami, couchami, psychologami itd.Dla kogo to robimy?Dla Mam w każdym wieku!  Każda z nas potrzebuje chwili przyjemności. Spotkamy się innymi mamami, sąsiadkami, z koleżankami sprzed lat czy przyjaciółkami, z którymi najczęściej rozmawiamy jedynie przez telefon i to głównie wtedy, gdy dzieci pójdą spać.

Wieczorem – wielka impreza w Hulakula

Spotykamy się w Hulakula przy ul. Jagiellonskiej 82b (Praga Północ). Od 19:00 będzie czekać na Was stand-up z życia matki oraz… darmowa gra w kręgle! Tak, tak… dobrze widzicie – tego wieczoru bawimy się w Hulakula całkowicie za darmo! I jakby tego było mało – organizujemy dla Was turniej w kręgle, w którym nagrodą główną jest weekend w SPA dla zwycięskiej drużyny. Przez cały wieczór będą czekać na Was nagrody i konkursy, fantastyczna muzyka na żywo, stanowiska AVON, gdzie za darmo zrobicie sobie paznokcie, zadbacie o dłonie i zrobicie sobie make-up!

A gdy zabawa się rozkręci, a dopadnie Was zmęczenie – zrelaksujecie się w super wygodnych fotelach do masażu. Oj nie… to nie taki sprzęt z supermarketu 😉 To prawdziwa bomba!

A teraz cicho-sza! Więcej szczegółów zdradzimy już niebawem 🙂

Zaglądajcie na naszego FB Jestem Mamą 
LISTA MIEJSC BIORĄCYCH UDZIAŁ W I edycji „Mamy Wolne”

Lista nr 4

Lista nr 3

Lista nr 2

Lista nr 1

Jeżeli chcecie zgłosić swoją drużynę (4 mamy) do turnieju to koniecznie dajcie znać!

Czekamy na zgłoszenia zawierające: zdjęcie drużyny, imiona zawodniczek oraz nazwę drużyny.

kontakt@FundacjaJestemMama.pl

z dopiskiem: TURNIEJ


Jeżeli jesteście właścicielami firmy, salonu, restauracji, kawiarni, cukierni itp., i chcecie włączyć się do akcji „Mamy Wolne 2019” to piszcie na adres:

kontakt(at)FundacjaJestemMama.pl

z dopiskiem: FIRMA


Jeżeli prowadzicie Klub Mam lub Kawiarnię dla rodziców i chcecie zorganizować warsztaty albo mamy Wam w tym pomóc zapewniając fajnego eksperta – to wiecie gdzie nas szukać:

kontakt(at)FundacjaJestemMama.pL      z dopiskiem: KLUB


Oficjalny Partner I edycji „Mamy Wolne 2019”

Sponsorzy

Partnerzy medialni

Matronat