II edycja Mamy Wolne odbędzie się już 27 maja 2020 r!

Z tej okazji mamy dla Was dwie cudowne wiadomości. Pierwsza, wydłużamy Dzień Matki o 24 dodatkowe godziny! Druga, spełniamy Wasze prośby z ubiegłego roku i włączamy do akcji kilka dużych miast. A to znaczy, że w tym roki bawią się już nie tylko mamy z Warszawy, ale także całego Trójmiasta, Śląska, z Poznania, Krakowa, Łodzi i Radomska. Chcecie się przyłączyć? Dajcie nam znać!

Chcemy, żeby kobiety, które przez cały rok pracują, zajmują się dziećmi, odpowiadają za dom, sprzątanie, gotowanie i setki innych zadań – na jeden dzień rzuciły wszystkie swoje obowiązki i zrobiły coś tylko dla siebie.

• Bycie matką to kompromisy i poświęcenia

• Miłość matki jest jedyną, która nie oczekuje nic w zamian

• O matce mówi się, że to osoba, która wykonuje pracę dziesięciu osób. I to za darmo

Co będzie się działo?

Fundacja Jestem Mamą zaprasza na II edycję wielkiego wydarzenia „Mamy Wolne – wielkie święto kobiet”. To jedyny dzień w roku, gdy setki lokali, restauracji, salonów fryzjerskich, spa, kina, teatry, kluby, salony masażu,  i wiele innych w całej Polsce, zapraszają na cudowną, wyjątkową i niezapomnianą chwilę odpoczynku i przyjemności! W ubiegłym roku w Warszawie mamy mogły skorzystać np. z usług fryzjerskich -30%, zrobić manicure -20%, zjeść przepyszny obiad z przyjaciółką, płacąc tylko za jedno danie (drugie gratis), obejrzeć ulubiony seans w promocyjnej cenie, a w cukierniach skosztować pyszny deser gratis do kawyWszystko na hasło: „MAMY WOLNE“. Każdy lokal sam decyduje, jaki i na co daje upust. Wiadomo, im fajniejsza oferta, tym więcej mam.

Zapraszamy do współpracy przy II edycji „Mamy Wolne“. W tym roku oprócz Warszawy, Mamy świętują w innych dużych, polskich miastach. Dla nich to doskonała okazja, by poznać nowe miejsca, odpocząć w przyjemnej atmosferze, a dla Państwa świetna reklama, promocja usług oraz możliwość bliższego poznania Mam z okolicy.  Z pewnością Mamy wrócą nie raz do miejsc, w których czują się zaopiekowane i rozpieszczane.

Tego dnia mamy mają wolne, dlatego fajnie, żeby dziećmi zaopiekowali się tatusiowie, dziadkowie lub rodzina. To najlepszy moment, żeby mama  naprawdę odpoczęła. Jeżeli nie uda się Wam zorganizować pomocy, to w każdym mieście znajdziecie atrakcje z opieką dla najmłodszych.

Na tym nie koniec!

We wszystkich miastach odbędą się także spotkania z coachami, brafitterkami, wizażystkami, dietetyczkami czy stylistkami. Pomożemy zapracowanym mamom odzyskać wiarę w siebie, na nowo odkryć drzemiące w nich piękno. Po całym dniu atrakcji spotykamy się wieczorem. Będziemy tańczyć, rozmawiać, śmiać się, relaksować pić szampana! Zapowiada się fantastyczna atmosfera, plotki z przyjaciółkami i zabawa do późnych godzin wieczornych.  W Warszawie widzimy się na uroczystej Gali  w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta (ul.Jagiellońska 82b). W programie darmowy turniej w kręgle, wiele nagród oraz atrakcji tylko dla mam.

Szczegóły wieczornych imprez w pozostałych miastach już niebawem na stronie Fundacji Jestem Mamą www.fundacjajestemmama.pl oraz na FB/FundacjaJestemMama

ZGŁOŚ SIĘ:
Jeżeli prowadzisz lokal i chcesz włączyć się 27 maja 2020 do akcji „Mamy Wolne“
Jeżeli chciałbyś zostać partnerem/sponsorem Wydarzenia
Jeżeli chciałabyś zostać koordynatorką i zorganizować „Mamy Wolne” w swoim mieście


CZEKAMY NA MAILE OD WAS: kontakt@fundacjajestemmama.pl

Jak dołączyć do akcji?

Oto kilka informacji, które pomogą przygotować ofertę dla Mam.

1. Do akcji „Mamy Wolne 2020” może włączyć się każda firma/lokal/restauracja/cukiernia/salon piękności/salon masażu/kino/teatr/hotel itp.
2. Każdy lokal przygotowuje promocję, daje rabat lub upust, np. -20%, -30%, -50% lub oferuje usługi ZA DARMO na wybrany zabieg, zamówienie, itp. Mogą to być również oferty: 1+1, drugi obiad gratis, darmowy deser do obiadu/ kawy.
3. Osoby, które prowadzą warsztaty lub organizują spotkania dla mam, mogą zaoferować 27.05 darmowe konsultacje, spotkania ze stylistką, brafitterką, wizażystką, coachem itp. Wstęp może być bezpłatny lub w promocyjnej cenie.
4. Oferta może obowiązywać 27 maja 2020 lub trwać dłużej (np. kilka dni)
5. Można przygotować promocję, rabat, upust na zamówienie złożone w dniu 27 maja 2020, do zrealizowania w innym terminie (np. zakupy w sklepie internetowym, rezerwacja zabiegu, usługi, spektakl w teatrze)
6. Promocja udzielana jest na hasło: MAMY WOLNE
7. W ramach akcji „Mamy Wolne 2020” można organizować konkursy na darmowe wejścia/zabiegi
8. Można proponować kilka promocji jednego dnia.Możesz też skontaktować się z koordynatorką „Mamy Wolne“ w Twoim mieście.


WARSZAWA
Karolina Jakobsche
Anna Wycisk
kontakt(at)fundacjajestemmama.pl
TRÓJMIASTO
Ewelina Molska-Ciepłuch, ewelina.happymumgdansk(at)gmail.com
Monika Gorzynik-Dębicka, gorzynikdebicka(at)gmail.com
ŚLĄSK
Wiola Berlik, wberlik(at)wp.pl
Basia Walerowska
POZNAŃ
Paulina Sionkowska, paulina(at)biznesmamy.eu
Kasia Dziadkowska, kasia(at)biznesmamy.eu
KRAKÓW
Agnieszka Grabowiecka-Nowak, mamywolne.krakow(at)gmail.com
Małgorzata Wołoszyn
ŁÓDZ
Katarzyna Woźniak, Wozniakkal(at)gmail.com
RADOMSKO
Aneta Rachwalik
aneta.rachwalik(at)o2.pl

Patronat medialny II edycji Mamy Wolne 2020
objął portal Mamy Miejsca z miejscami przyjaznymi rodzicom w całej Polsce
www.mamymiejsca.pl


I edycja „Mamy Wolne” była sukcesem (2019)

W ubiegłym roku I edycja Mamy Wolne, zorganizowana w Warszawie, zakończyła się ogromnym sukcesem! W wydarzeniu wzięło udział ok. 6 tysięcy kobiet, a informacja o akcji dotarła w kilka tygodni do ponad 200 tys.mam w stolicy!

I edycja „Mamy Wolne”, 14 maja 2019, Warszawa

STATYSTYKI  I EDYCJI (14.05.2019):

– ponad 200 tys. mam dowiedziało się o akcji
– udział wzięło nawet 6 tys. kobiet
– 150 lokali zaprosiło mamy w czasie I edycji  w Warszawie
– 6 ambasadorek poprzedniej edycji: Mama Carla, Martyna Langowska – Aktywna Mama, Kaja Wolnicka autorka bloga moi-mili.pl, Nieidealnaanna, MATKA GIGANTKA, Natalia Jakuła
– 100 nagród wygrały mamy w czasie wieczornej gali zorganizowanej w Hulakula
– 3 tys. – wartość najwyższej wygranej
– 5 programów telewizyjnych, które opowiadały o akcji: Pytanie na śniadanie, Teleexpress, Mamma Mia (Polsat Rodzina), Polsat News, TVP3 Warszawa
– 2 patronaty medialne: RDC oraz TVP3 Warszawa
– setki publikacji w internecie: Radio ZET, Radio ESKA, Radio dla Ciebie, blogi, prasa lokalna
– 1 matronat: Centrum Praw Kobiet
– patronat Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski
– patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego
– 4 miesiące nieprzerwanej pracy Fundacji Jestem Mamą, żeby wszystko się udało ☺

07/03/2020 | Bez kategorii
  • Newsletter

  • Zobacz także

  • Nasz Facebook

    [custom-facebook-feed]