Jak wygląda połóg? Czego młoda mama może się w tym czasie spodziewać? Jak przystawiać dziecko do piersi i jak rozpocząć rozszerzanie diety? Co zrobić, gdy u maluszka pojawi się gorączka i nie spada przez kilka godzin? Na te wszystkie pytania mamy znajdą odpowiedź w magazynie „Jestem Mamą w Warszawie”, który od stycznia 2020 r. będzie dołączany do Wyprawki dla Warszawskiego Malucha. Projekt będzie trwać 2 lata.

Od dłuższego czasu docierały do nas sygnały, że mamy po wyjściu ze szpitala potrzebują specjalistycznych porad, mają wiele pytań i nie zawsze potrafią znaleźć na nie odpowiedzi. Najczęściej – niestety – sięgają do internetu. I nie ma się czemu dziwić, bo kto widział mamę, która ma nadmiar wolnego czasu i przeszukuje wszystkie źródła, żeby znaleźć najlepsze dla siebie – i dziecka – rozwiązanie? Pewnie nikt 🙂

Z pomocą nadciąga Fundacja Jestem Mamą! Najczęściej zadawane przez świeżo upieczone mamy pytania trafią do magazynu, który tworzymy wraz z najlepszymi z najlepszych. Zaprosiłyśmy do współpracy specjalistów, którzy na co dzień pomagają kobietom przejść przez trudy i bolączki macierzyństwa. No dobrze.. te radosne momenty też, ale nie w tym rzecz 😉 Chcemy, żeby każda mama po porodzie dostała nowoczesny poradnik, który będzie jej towarzyszyć przez pierwszy rok życia maluszka i będzie swoistym kompendium wiedzy.


POZNAJCIE NASZ ZESPÓŁ:

>> kliknijcie w autora, żeby przenieść się na jego stronę i dowiedzieć się więcej <<

Nicole Sochacki-Wójcicka – Mama Ginekolog
Agata Aleksandrowicz – Hafija
Izabela Dembińska – położna
Katarzyna Łodygowska – Matka Prawnik
Małgorzata Paleczny – Mama Fizjoterapeuta
Kaja Wolnicka – autorka bloga Moi-Mili
Zuzanna Antecka – dietetyczka
Kamil Nowak – autor Blog Ojciec
Łukasz Durajski – pediatra
Aga Oleszczuk – certyfikowana doradczyni chustowa
Piotr Niedziałkowski – internista, alergolog
Anna Klicka – FizjoMama
Fundacja Rodzić po Ludzku
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – psycholog

W naszym gronie znalazło się trzech mężczyzn – i bardzo nas to cieszy. To doskonali specjaliści, którzy nie potrafili odmówić udziału w projekcie. Pierwszym z nich jest Łukasz Durajski – pediatra, który opowie, jak obserwować dziecko, jakie i kiedy wykonać badania, a także przypilnuje kalendarza obowiązkowych szczepień.
Kamil Nowak, autor niesamowitego bloga, na którym opisuje przygody związane z wychowaniem dzieci z perspektywy ojca. Przygotował piękne przesłanie do tatusiów – a także do mam (pamiętacie, żeby przeczytać wspólnie!), by w najważniejszych chwilach zawsze się wspierać.
Dr Piotr Niedziałkowski jest z kolei specjalistą, który dba o kondycję – wewnętrzną oraz zewnętrzną – kobiet. Myślicie, że przez pierwszy rok najważniejsze jest dziecko? Otóż nie! Mama też musi mieć chwilę dla siebie – między jedną zimną herbatą a drugą!. Dr Niedziałkowski przygotował tekst o tym, jak mama powinna dbać o siebie, żeby szybko wrócić do pełni sił.

Magazyn „Jestem Mamą w Warszawie” trafi do każdej mamy, która urodzi w Warszawie oraz wypełni wniosek o przyznanie Wyprawki dla Warszawskiego Maluszka. Specjalna przesyłka zawierająca Kosz Mojżesza, dodatki pielęgnacyjne, ubranka oraz magazyn przygotowany przez Fundację Jestem Mamą ma trafić do rodziców w ciągu 7 dni od momentu złożenia wniosku. Super szybko, dlatego pamiętajcie, żeby zarejestrować maluszka i zgłosić się po prezent od m.st. Warszawy 🙂

01/04/2020 | Bez kategorii
  • Newsletter

  • Zobacz także

  • Nasz Facebook

    [custom-facebook-feed]