Kurs robienia domowych peelingów i kremów do twarzy, spotkania z coachem oraz warsztaty z zarządzania czasem – to wszystko i wiele więcej czeka na rodziców na bezpłatnych warsztatach, które organizuje Fundacja Jestem Mamą. Co robią w tym czasie dzieci? Bawią się w specjalnej strefie dla maluszków, a nieco większe robią slime’y, malują wielki obraz XXL lub tworzą wyjątkową Mapę Marzeń, która jest wskazówką dla rodziców, o czym tak naprawdę marzą ich pociechy. Czekamy na Was do końca czerwca w Galerii Młociny.

To pierwszy taki projekt w Polsce, w którym Fundacja nawiązuje współpracę z Centrum Handlowym. Przez 5 tygodni na rodziców z całej Warszawy czeka ok. 50 darmowych wykładów, wyposażona strefa dla najmniejszych oraz miejsce na warsztaty twórcze dzieci z rodzicami.

Przed nami TYDZIEŃ RODZINNY. Zobaczcie, co dla Was przygotowałyśmy.

Jak widzicie – w tygodniu rodzinnym stawiamy na czas spędzony z najbliższymi! Będzie muzycznie, kreatywnie i pouczająco.

Waszej uwadze szczególnie polecamy wykłady z Pozytywnej Dyscypliny, które poprowadzi Aleksandra Zakrzewska – certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. Dowiecie się jak zrozumieć trudne zachowania dzieci, czy możliwe jest wychowywanie bez kar i nagród oraz jak rozwiązywać konflikty między rodzeństwem. Podobno bycie mediatorem w sporach to największy błąd, jaki popełniają rodzice. Wiedzieliście o tym? Jeżeli nie umiecie właściwie postępować, to z pewnością znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań na darmowych warsztatach w poniedziałek i czwartek w Galerii Młociny.

Jesteśmy dla Was codziennie (z wyjątkiem niedziel). Śmiało zabierajcie swoje maluchy na zajęcia umuzykalniające oraz plastyczne. Podpowiemy też jak wiązać chusty oraz na co zwrócić uwagę kupując nosidło. Opowie o tym niezastąpiona Aga Oleszczuk, certyfikowana doradczyni chustowa. Rodziców, którzy mają przed sobą cudowną drogę przez macierzyństwo zapraszamy na warsztaty wyprawkowe.

Wszystkie spotkania są darmowe.

Tydzień SMACZNIE I ZDROWO (10-15 czerwca)
Tydzień DOMOWO (17-22 czerwca)
Tydzień WAKACYJNIE (24-29 czerwca)

Za nami tydzień STYLOWY. Zobaczcie jak było 🙂

   

Warsztaty ze stylistką Izabelą Jakubczyk, która bezpłatnie udzielała konsultacji z zakresu stylizacji, analizy kolorystycznej i analizy sylwetki.

Robiliśmy peelingi kawowe, enzymatyczne, do stóp i mydło potasowe! Wystarczy kilka prostych składników i eko peeling gotowy. A jakie efekty !! Beata, która nauczyła nas robić takie cuda, odwiedzi warsztaty Fundacji Jestem Mamą także w nadchodzących tygodniach – będzie uczyć jak robić kremy do twarzy i jak sprzątać dom bez chemii. Beata, nie możemy się doczekać!

Anna Chomiak, autorka bloga Nieidealna Anna, opowiadała o tym, jak być szczęśliwą kobietą. Dzień przed wizytą na warsztatach w Galerii Młociny odbyła się premiera pierwszej książki Ani „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”. Można było zapytać ją o receptę na super życie! Ania zdradzała też jak zarabiać na blogu, jak rozkręcić swojego facebooka lub instagram. To kolejne bardzo inspirujące spotkanie!

 

SPA Party – spotkanie w kobiecym gronie, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Testowałyśmy maseczki, kremy do twarzy bez konserwantów, barwników i „udoskonalaczy”, odkryłyśmy oliwkę, która nawilża i odstrasza kleszcze i komary. Na zdjęciach Marta opowiada o niezwykłych właściwościach szwajcarskich kosmetyków

Motywacja, inspiracja oraz nauka asertywności. Odwiedziła nas także Martyna Guba, ekspertka międzynarodowej metody Points of You, która pomaga odkrywać kobietom wewnętrzną moc. Ambasadorka Ogólnopolskiego Programu SUKCES TO JA wspieranego przez Fundację Sukces Pisany Szminką. Przedsiębiorca z 20 letnim stażem, Coach Kariery.

 

Darmowe zabiegi na dłonie, wskazówki makijażowe oraz garść cennych rad. Dziękujemy Pani Anecie Kopciewicz za wizytę 🙂

A tutaj nasz kącik dziecięcy 🙂 ….

… i ogromna mata muzyczna do nauki gry.

Fundacja Jestem Mamą wraz z Galerią Młociny zapraszają na całą serię bezpłatnych i inspirujących wykładów aż do 29 czerwca 2019 r.
Poniedziałek – piątek: 11:00-13:00 oraz 17:00-19:00
W soboty: 12:00 -19:00
Harmonogram dostępny tutaj: https://www.facebook.com/FundacjaJestemMama/
Lokal, w którym odbywają się warsztaty znajduje się w Galerii Młociny na poziomie +1 obok sklepu Świat Zabawek

K.

31/05/2019 | Bez kategorii
  • Newsletter

  • Zobacz także

  • Nasz Facebook

    [custom-facebook-feed]