Jednym z najważniejszych projektów Fundacji „Jestem Mama“ jest przygotowanie 12 wywiadów wideo z mamami wykonującymi różne zawody m.in. z aktorką, piosenkarką, dziennikarką, architektką, prawniczką, policjantką, nauczycielką, politykiem, lekarzem, businesswoman, sportowcem, itd. Wśród nich pojawią się także gwiazdy polskiego showbiznesu. Będziemy rozmawiać o tym, co zaskoczyło je w macierzyństwie, jakie napotkały trudności i jak sobie z nimi poradziły. Uzupełnieniem każdego wywiadu będą porady psychologa, socjologa lub dziecięcego behawiorysty. Ważną kwestią dla każdej matki jest także powrót do pracy, łączenie obowiązków domowych z zawodowymi, dlatego bohaterki naszych rozmów udzielą rad i podzielą się swoimi doświadczeniami.

Odwiedzimy znane mamy w ich pracy, pokażemy czym się zajmują i jak radzą sobie ze skomplikowaną organizacją każdego dnia.

01/03/2019 | Bez kategorii
 • Newsletter

 • Zobacz także

 • Nasz Facebook

  Unable to display Facebook posts.
  Show error

  Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
  Type: OAuthException
  Code: 190
  Subcode: 460
  Please refer to our Error Message Reference.