To dopiero wiadomość! Jak trafiło do nas pismo z Urzędu Miasta, to nie mogłyśmy uwierzyć, że to prawda! Teraz możemy oficjalnie ogłosić – patronem I edycji „Mamy Wolne” został Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

To świetna wiadomość, szczególnie że – jak usłyszałyśmy w urzędzie w czasie składania wniosku – imprezy, które odbywają się po raz pierwszy rzadko otrzymują patronat Prezydenta m.st. Warszawy. Nam się udało i jesteśmy z tego faktu bardzo, baaaardzo dumne !! 🙂

Patronat Prezydenta to także ogromny kredyt zaufania dla Fundacji Jestem Mamą, nie tylko dlatego że robimy akcję po raz pierwszy, ale także dlatego, że działamy od niedawna i wszystko, co robimy, robimy własnymi rękami.

A wiec drogie mamusie – przesyłamy wielkie uściski w stronę Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, pomachajcie do niego, jak będziecie przejeżdzać przez plac Bankowy. Niech wie, że przyczynił się do stworzenia wielkiego projektu, który – mamy nadzieję – w nadchodzących latach stanie się wydarzeniem ogólnopolskim.

Do zobaczenia 14 maja 2019 r.!

Partnerzy wydarzenia:

Specjalne podziękowania dla:

Honorowy patronat

Patroni medialni

 • Newsletter

 • Zobacz także

 • Nasz Facebook

  2 dni temu

  Fundacja Jestem MAMĄ

  Tak bawiłyśmy się 14 Maja 2019 ;-)Dziękujemy, że byłyście z nami;-)Macie niesamowitą Energię i Super Moc!!!Dziękujemy wszystkim partnerom którzy zadbali aby ten dzień był wyjątkowy!!!
  Widzimy się na kolejnej edycji !!! Zdjęcia wykonała dla nas Karolina @lolajna przyjechała specjalnie ze Śląska i wszystkie te zdjęcia przygotowała dla nas za jeden uśmiech;-)! Bardzo dziękujemy !!!!
  ... Zobacz więcejZobacz mniej

  Zobacz na facebooku