To dopiero wiadomość! Jak trafiło do nas pismo z Urzędu Miasta, to nie mogłyśmy uwierzyć, że to prawda! Teraz możemy oficjalnie ogłosić – patronem I edycji „Mamy Wolne” został Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

To świetna wiadomość, szczególnie że – jak usłyszałyśmy w urzędzie w czasie składania wniosku – imprezy, które odbywają się po raz pierwszy rzadko otrzymują patronat Prezydenta m.st. Warszawy. Nam się udało i jesteśmy z tego faktu bardzo, baaaardzo dumne !! 🙂

Patronat Prezydenta to także ogromny kredyt zaufania dla Fundacji Jestem Mamą, nie tylko dlatego że robimy akcję po raz pierwszy, ale także dlatego, że działamy od niedawna i wszystko, co robimy, robimy własnymi rękami.

A wiec drogie mamusie – przesyłamy wielkie uściski w stronę Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, pomachajcie do niego, jak będziecie przejeżdzać przez plac Bankowy. Niech wie, że przyczynił się do stworzenia wielkiego projektu, który – mamy nadzieję – w nadchodzących latach stanie się wydarzeniem ogólnopolskim.

Do zobaczenia 14 maja 2019 r.!

Partnerzy wydarzenia:

Specjalne podziękowania dla:

Honorowy patronat

Patroni medialni

16/04/2019 | Bez kategorii
  • Newsletter

  • Zobacz także

  • Nasz Facebook

    [custom-facebook-feed]