Zapraszamy przyszłych rodziców oraz pary, które powitały swojego maluszka na świecie na cykl spotkań przygotowujących do nowej roli. „Będziemy rodzicami” to program finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa, który dla rodziców z terenu Warszawy jest bezpłatny. Jego celem jest uzupełnienie wiedzy zdobytej w ramach szkoły rodzenia oraz dostarczenie świeżo upieczonym rodzicom cennych wskazówek ułatwiających odnalezienie się w nowej rzeczywistości.

Zapraszamy rodziców do udziału !
W październiku w ramach programu „Będziemy Rodzicami” startują 3 grupy: weekendowa (gr. I), popołudniowa (gr. II) i poranna (gr. III). Można zapisać się na pojedyncze zajęcia lub cały cykl obejmujący 4 spotykania: z psychologiem, położną, fizjoterapeutką oraz warsztat wyprawkowy.
Zajęcia są bezpłatne, finansowane przez m.st. Warszawa.
W zajęciach mogą brać udział pary (wystarczy zarezerwować 1 miejsce) lub mamy i tatusiowie oddzielnie.

Podczas rozmów z rodzicami słyszymy, że brakuje Wam wielu informacji, m.in na temat samego porodu, jego przebiegu, praw oraz przywilejów przysługujących rodzącej. Wciąż zbyt mało mówi się też o połogu i o pierwszych tygodniach w domu. Wiele kwestii zaskakuje młode mamy, a po opuszczeniu szpitala nie mają z kim skonsultować swoich wątpliwości – szczególnie teraz. Chcecie wiedzieć, jak przygotować pokoik dla noworodka, jak prawidłowo nosić i jakich błędów nie popełniać np. podczas kąpieli.
Nowe życie wywraca Wasze życie do góry nogami – ale to bardzo fajna rewolucja – musicie tylko poświęcić chwilę, żeby dobrze się do niej przygotować.

Pamiętajcie także, żeby dbać nie tylko o dziecko, ale także o siebie. Stres, zmęczenie, rozdrażnienie często odbijają się na związku. Relacje między rodzicami są bardzo ważne, bo – choć pewnie o tym nie wiecie – Wasz maluszek doskonale czuje każdą zmianę nastroju mamy lub taty. Porozmawiamy o tym, jak dbać o relacje, powiemy, czym różni się depresja poporodowa od baby bluesa i jak wyjść z opresji obronną ręką!

Terminy zajęć:
Grupa I (weekendowa)
Soboty: 10.10, 17.10, 24.10, 31.10
godz. 19.00-21.00

Grupa II (popołudniowa)
Czwartki: 15.10, 22.10, 29.10, 5.11
godz. 18.30-20.30

Grupa III (poranna)
Wtorki: 27.10, 3.11, 10.11, 17.11
godz. 13.00-15.00

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE !

01/10/2020 | Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Newsletter

 • Zobacz także

 • Nasz Facebook

  This message is only visible to admins.

  Problem displaying Facebook posts.
  Click to show error

  Error: Server configuration issue